عطر اورتو پاریسی مگامار مردانه و زنانه ادو پرفیوم Orto Parisi Megamare Eau De Parfum For Men and Women 50ML

10,214,000تومان

موجود

حجم عطر :

50ml

جنسیت :

, ,

گروه های بویایی :

Aromatic Aquatic / آروماتیک دریایی

نوع عطر :

ادو پرفیوم (Eau De Parfum)

کشور برند :

سال معرفی :

2019

دسته: ,
معرفی محصول

عطر اورتو پاریسی مگامار ادوپرفیوم مردانه و زنانه در سال 2019 تولید شده است. ادکلن اورتو پاریسی مگامار زنانه و مردانه ادو پرفیوم را عطار مشهور Alessandro Gualtieri طراحی کرده است.

خرید ادکلن اورتو پاریسی مگامار زنانه و مردانه ، از اعماق تا افق اقیانوسی آرام

عطر اورتو پاریسی مگامار مردانه و زنانه ادو پرفیومعطر Orto Parisi Megamare از عناصر متنوعی تشکیل شده است. هر کدام از این عناصر حسی را القا میکنند. در این ادوپرفیوم کمپانی عطر ارتو پاریسی شما به اعماق دریا و اقیانوس ها سفر خواهید کرد. در این سفر احساس خنکی جذابی پوست شما را نوازش خواهد کرد. در این ادکلن زنانه و مردانه شما زیرکی طراحش را حس خواهید کرد. شما با رایحه ای مرموز رو به رو میشوید. بوی عمیق این عطر گویی این ادوپرفیوم مردانه و زنانه را به گونه ای غیر قابل دسترس و باور نکردنی طراحی کرده اند. مگاماره با القای حسی تحریک کننده و پاک شما را در فضا رها و آزاده متولد میکند. شما روحی آزاده و مدهوش را لمس خواهید کرد که بر فراز اقیانوس ها پرواز میکند و تا جایی میرود که دیگر نمیتواند دیده شود!

رایحه ای برای تابستانی دلچسب

ادکلن اورتو پاریسی مگاماره زنانه و مردانه شور و شیرین طراحی شده است. رایحه ای برخواسته از نت های سبزی که در کنار عناصر دریایی حضور پیدا کرده اند. در این ادکلن مردانه و زنانه روایح مختلف خنک و طراوت بخشی حس میشوند. از جمله آن ها رایحۀ لیمو هست. در ابتدا شما بوی لیمو و ترنج را حس خواهید کرد. کمی بعد در عمیق ترین بخش این ادو تویلت حضور جلبک های دریایی و هدیون را در کنار کالون حس خواهید کرد. فضای اطرافتان نیز پس از مدتی مملو از بوی خوش مشک، سرو و آبروکس میشود. چه حسی بهتر از داشتن رایحه ای پر انرژی با ماندگاری بالا وجود دارد؟ عطر اورتو پاریسی مگامار زنانه و مردانه ادو پرفیوم را در پیشنهاد میکنیم در فصول گرم سال، تابستان و بهار بزنید!

اگر طرفدار برند آرتو پاریسی هستید، پاپریا به شما خرید ادکلن اورجینال Orto Parisi Megamare را پیشنهاد میکند. قیمت گذاری فروشگاه اینترنتی پاپریا بسیار منصفانه است!

4/5 (15 نظر)
ویژگی های محصول
حجم عطر :

50ml

جنسیت :

, ,

گروه های بویایی :

Aromatic Aquatic / آروماتیک دریایی

نوع عطر :

ادو پرفیوم (Eau De Parfum)

زمان استفاده :

فصل های گرم

کشور برند :

سال معرفی :

2019

رنگ ها :
طوسی
قهوه ای
طراح رایحه:

Alessandro Gualtieri