رویه ارسال سفارشات

شما می توانید از طریق وب سایت پاپریا سفارش های خود را ثبت نمائید. همچنین از طریق واتس اپ و شماره تماس همراه مجموعه (۰۹۱۲۸۳۳۸۵۳۳) در تمام ساعات شبانه روز سفارش شما رو دریافت خواهیم کرد. به صورت تلفنی نیز (۰۲۱۲۲۰۰۸۱۳۳)، هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ در خدمت شما عزیزان هستیم. برای هماهنگی ارسال سفارشات ثبت شده در خارج از ساعات کاری، از ساعت ۱۲ تا ۱۴ با مشتری تماس خواهیم گرفت.

رویه ارسال در تمام شهر های ایران

ارسال تمام سفارشات در تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز به صورت رایگان انجام خواهد شد. این موضوع شامل استان تهران هم می شود. با توجه به اینکه ارسال شهرستان از طریق پست صورت می پذیرد، امکان پرداخت در محل فراهم نیست.

تمام سفارش های ثبت شده تا پایان ساعت اداری، همان روز بسته بندی می شود. و صبح روز آینده برای ارسال به شرکت ملی پست تحویل داده می شود. معمولاً سفارش های شهرستان، تا ۳ روز کاری پس از ارسال به دست مشتریان می رسد. امکان ارسال برخی از محصولات توسط تیپاکس یا چاپار نیز به صورت پس کرایه (هزینه ارسال با مشتری) فراهم است. اگر تمایل داشتید سفارش خود را سریع تر دریافت کنید، می توانید این موضوع را اطلاع دهید.

تنها سفارش عطر سمپل و دست ریز کمتر از ۴ مورد شامل ارسال رایگان نمی شود.

رویه ارسال در شهر تهران

در شهر تهران، مناطق مرکز و شمال شهر تهران و در ساعات اداری، تمام سفارشات فوری و به صورت رایگان ارسال خواهد شد. در مناطق دور تر از مرکز شهر، همچون شهر ری، چیتگر، یافت آباد، حکیمیه و .. امکان ارسال فوری با پرداخت نیمی از هزینه ارسال فراهم است. هزینه ارسال پس از دریافت سفارش از طریق واتس اپ، یا تماس تلفنی به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. ارسال در تهران، از حدود ساعت ۱۱ امکان پذیر است.

رویه پرداخت

چند روش پرداخت در سایت پاپریا قرار گرفته است. روش اول که بهترین و سریع ترین روش است، گزینه پرداخت آنلاین می باشد. سفارش هایی که به صورت آنلاین پرداخت شده اند، در ساعات کاری و در الویت ارسال قرار می گیرند.

روش بعدی پرداخت گزینه کارت به کارت است. اگر سوالی دارید یا لازم است هماهنگی قبل از پرداخت انجام شود، می توانید گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش، همکارهای ما برای هماهنگی و تائید نهایی سفارش با شما ارتباط خواهند گرفت. توجه داشته باشید، برای تمام ارسال های پستی، شامل تمام شهرستان ها (غیر از شهر تهران) لازم است هزینه ارسال قبل از ارسال سفارش پرداخت شده باشد.

نهایتاً آخرین گزینه پرداخت با دستگاه کارتخوان است، که این امکان فعلاً فقط در شهر تهران فراهم شده است. توجه داشته باشید که امکان پرداخت در محل برای سفارشات سمپل ، دست ریز و محصولات ویکتوریا سکرت امکان پذیر نیست.