رویه ارسال سفارشات

شما می توانید از طریق وب سایت پاپریا سفارش های خود را ثبت نمائید. همچنین از طریق شماره واتس اپ مجموعه (09128338533) در تمام ساعات شبانه روز پیام و سفارش شما رو دریافت خواهیم کرد. به صورت تلفنی نیز (02122008133)، هر روز از ساعت 10 صبح تا 19 در خدمت شما عزیزان هستیم. در صورت نیاز، برای هماهنگی ارسال سفارشات ثبت شده در خارج از ساعات کاری، از ساعت 12 تا 14 با مشتری تماس خواهیم گرفت. توجه داشته باشید؛ سفارش ها ثبت و پرداخت شده که نیاز به هماهنگی نداشته باشند، به صورت خودکار وارد مرحله ارسال می شوند.

رویه ارسال در تمام شهر های ایران

ارسال تمام سفارشات بیش از یک میلیون تومان در تمام نقاط ایران از طریق پست پیشتاز به صورت رایگان انجام خواهد شد. این موضوع شامل استان تهران هم می شود. با توجه به اینکه ارسال شهرستان از طریق پست صورت می پذیرد، امکان پرداخت در محل فراهم نیست.

تمام سفارش های ثبت شده تا پایان ساعت اداری، همان روز بسته بندی می شود. و صبح روز آینده برای ارسال به شرکت ملی پست تحویل داده می شود. معمولاً سفارش های شهرستان، تا 3 روز کاری پس از ارسال به دست مشتریان می رسد. امکان ارسال برخی از محصولات توسط تیپاکس یا چاپار نیز به صورت پس کرایه (هزینه ارسال با مشتری) فراهم است. اگر تمایل داشتید سفارش خود را سریع تر دریافت کنید، می توانید این موضوع را اطلاع دهید.

تنها سفارش های کمتر از یک میلیون تومان شامل هزینه ارسال معادل 49 هزار تومان است.

رویه ارسال در شهر تهران

همانطور که گفته شد، ارسال رایگان در شهر تهران نیز با پست پیشتاز انجام می شود. زمان رسیدن بسته در تهران معمولاً دو روز کاری است. همچنین امکان ارسال فوری بسته ها در تهران نیز فراهم است. هزینه ارسال فوری در تهران بر عهده مشتری خواهد بود. در صورت تمایل به دریافت فوری سفارش خود، موضوع را در توضیحات سفارش قید کنید. همکاران ما قبل از ارسال، هزینه دقیق ارسال را بر اساس آدرس به شما اطلاع میدهند.

رویه پرداخت

چند روش پرداخت در سایت پاپریا قرار گرفته است. روش اول که بهترین و سریع ترین روش است، گزینه پرداخت آنلاین می باشد. سفارش هایی که به صورت آنلاین پرداخت شده اند، در ساعات کاری و در الویت ارسال قرار می گیرند.

روش بعدی پرداخت گزینه کارت به کارت است. اگر سوالی دارید یا لازم است هماهنگی قبل از پرداخت انجام شود، می توانید گزینه پرداخت کارت به کارت را انتخاب کنید. پس از ثبت سفارش، همکارهای ما برای هماهنگی و تائید نهایی سفارش با شما ارتباط خواهند گرفت. توجه داشته باشید، برای تمام ارسال های پستی، شامل تمام شهرستان ها (غیر از شهر تهران) لازم است هزینه ارسال قبل از ارسال سفارش پرداخت شده باشد.

نهایتاً آخرین گزینه پرداخت با دستگاه کارتخوان است، که این امکان فعلاً فقط در شهر تهران فراهم شده است. توجه داشته باشید که امکان پرداخت در محل برای سفارشات سمپل ، دست ریز و محصولات ویکتوریا سکرت امکان پذیر نیست.

تماس با ما

همراه : ۰۹۱۲۸۳۳۸۵۳۳
تلفن : ۰۲۱۲۲۰۰۸۱۳۳

سبد خرید

تخفیف سمپل |

فروش ویژه تا 50% تخفیف

ساعت
دقیقه
ثانیه