درباره ما

شما که تجربه خرید یا قصد خرید از مجموعه پاپریا را دارید، سرمایه ی اصلی ما هستید. شما باعث برکت و توسعه ی کسب و کار ما هستید. شما برای ما مثل یک دوست و رفیق عزیز هستید. ما مجموعه ای هستیم که میتوانید به آن اعتماد کنید. ما صادقانه در کنار شما هستیم. شما میتوانید روی حرف، عملکرد و قول ما حساب کنید.

علیرضا اویارحسینی

من باور دارم که همه مردم ایران شایسته استفاده از کالای اصیل و با کیفیت هستند. من مجموعه پاپریا را راه اندازی کردم تا کمک کنم، محصولات اورجینال در دسترس همه مردم باشد. و همه، لذت استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تجربه کنند. من ایستادم تا در مجموعه پاپریا با شفافیت به شما راجع به عطر و ادکلن ها و سایر محصولات موجود اطلاع رسانی کنیم. به شما آموزش دهیم و دسترسی شما را به محصولات اصیل و اورجینال فراهم کنیم.

احترام به شما سرلوحه ی کار ماست و ما متعهد هستیم که شما از خرید اینترنتی عطر رضایت خاطر کامل داشته باشید. تمام تلاش ما در فروشگاه اینترنتی پاپریا این است که : هر روز بهتر از قبل عمل کنیم و رشد و توسعه داشته باشیم. ما می خواهیم یاد بگیریم؛ حس خوب رو تجربه کنیم؛ برند پاپریا رو توسعه بدیم و شما هم این حس خوب رو از ما دریافت کنید.

ما به شما بهترین و جدیدترین محصولات دنیای رایحه، از بهترین کمپانی های مطرح دنیا را معرفی و ارائه میکنیم. عطر و ادکلن های اورجینال، بادی اسپلش ها و لوسیون های بدن، عطر های دست ریز، سمپل، گیفت ست و .. محصولات ما هستند. ما بستری را فراهم کرده ایم که با سهولت بتوانید خریدی خوب، آسان و سریع را تجربه کنید. و این ما هستیم که سفارش شما را با بهترین کیفیت بسته بندی می کنیم و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می رسانیم.

علیرضا اویارحسینی - بهار 1400
تاسیس 1393

 

[ همواره مشتاق هستیم تا نظرات، پیشنهادات یا انتقادات شما را درباره پاپریا بشنویم. برای مشاهده محصولات به فروشگاه اینترنتی عطر پاپریا سر بزنید. ]