دیویدف (DAVIDOFF)

نمایش 16 32 48

نمایش 1–16 از 63 نتیجه

تلفظ صحیح: دآویدُف
کشور: سوئیس
فعالیت اصلی: وسایل زینتی (Accessories)
موسس برند: خانواده ی Zino Davidoff
سال تاسیس و شروع به کار: 1970
رنج قیمت عطر های دیویدف: ارزان (بسیار به صرفه)
سال طراحی اولین عطر کمپانی دیویداف: 1984
کمپانی والد: Coty

برند عطر و ادکلن DAVIDOFF، کسب و کاری در سوئیس است که توسط خانواده ی داویدف مدیریت می شود و ساعت، لوازم التحریر، وسایل چرمی برای مشتریان خاص و پیشرفته بعلاوه قهوه، کنیاک، انواع عینک و عطر های با کلاس تولید می کند. هدف کمپانی Davidoff در طراحی و ساخت، تولید محصولاتی با کیفیت فوق العاده و قابل اعتماد است. مهم ترین و والا ترین هدف برند دیویدف، همین کیفیت عالی است.

زینو داویدف، که از سال 1906 تا 1994 زندگی کرد، جنتلمنی متمدن، روشنفکر و مدرن و بیزینسمنی با افق دید بسیار بلند بود. او که عاشق مسافرت بود، دنیا را برای الهام گرفتن و پیدا کردن بهترین کیفیت می گشت. حرفه ای بودن او، سختکوشی و بینش اش در همراهی شخصیت خاص اس، از او یک اسطوره ساخته است. امروزه برند دیویدف در جهان، به عنوان یکی از نماد های کیفیت برتر انحصاری و اعتبار و اصالت شناخته شده و نام دیویدف معادل محصولات لاکچری شهری، گشته است.

حس و کیفیت خاص محصولات دیویدف در تک تک عطر و ادکلن های این برند نیز نمایان است. از سال 1984 که ادکلن Davidoff به عنوان اولین عطر این برند وارد بازار جهانی شد، دیویدف به یکی از برند های نمادین عطر و ادکلن معروف شده و در این زمینه بسیار موفق است.

شما می توانید عطر های متنوع، جذاب و معروف برند ادکلن داویدف را در سری ها و کالکشن های مختلف آن، در سایت فروش اینترنتی عطر و ادکلن پاپریا مشاهده کنید.