شنل (CHANEL)

نمایش 16 32 48

نمایش 1–16 از 97 نتیجه

برند : عطر و ادکلن شانل یا عطر و ادکلن شنل
تلفظ صحیح : شانل
کشور : فرانسه
فعالیت اصلی : مد و فشن
موسس برند : Gabrielle (Coco) Chanel (گابریل شنل) (که دوستانش Coco صدایش میکردند)
سال تاسیس و شروع به کار : 1910
رنج قیمت عطر های شنل : بالا (لوکس)
سال طراحی اولین عطر کمپانی شنل : 1921

برند عطر و ادکلن شنل ، در سال 1910، توسط طراح مشهور مد و فشن، Gabrielle Chanel که بین دوستانش به کوکو شنل معروف بود، پایه گذاری شد. کوکو شنل، با طراحی های ساده و بی نظیر خود که برای هر زمانی قابل استفاده و زیبا بود، انقلابی در صنعت مد و فشن بوجود آورد. او از جمله اولین کسانی بود که شلوار را برای خانم ها وارد صنعت مد کرد. خانم شنل تا زمان مرگش در 1983، مدیریت کمپانی شانل را در دست داشت که این مسئولیت بعد از او به طراح ارشدش، Karl Lagerfeld ، واگذار شد.

انقلابی که عطر و ادکلن شانل در مد بوجود آورد، بعد ها با طراحی عطر Chanel N5، به عنوان اولین عطر این کمپانی بود به صنعت عطر هم این انقلاب راه پیدا کرد و این عطر تاریخ ساز، تا همین امروز هم از پر فروش ترین عطر های کمپانی عطر و ادکلن شنل است. شنل فایو زنانه طرفداران بسیار زیادی دارد. این عطر توسط Ernest Beaux طراحی شد که طراح بسیاری از عطر و ادکلن های شانل قدیمی نیز بود. او از سال 1978 Jacques Polge، طراح عطر تخصصی شرکت CHANEL است.

شما می توانید عطر های متنوع، جذاب و معروف برند شانل را در سری ها و کالکشن های مختلف آن، در سایت فروش اینترنتی عطر و ادکلن پاپریا مشاهده کنید.