ایو سن لورن (YVES SAINT LAURENT)

نمایش 16 32 48

نمایش 1–16 از 155 نتیجه

تلفظ صحیح: ایو سن لوران (لوغا)
کشور: فرانسه
فعالیت اصلی: مد و فشن
موسس برند: Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent
سال تاسیس و شروع به کار: 1960
رنج قیمت عطر های ایو سن لوران: لوکس (متوسط رو به بالا)
اولین عطر کمپانی ایو سن لورن و سال طراحی آن: 1964 Y for women
کمپانی والد: L’Oreal

برند عطر و ادکلن YVES SAINT LAURENT، در پاریس توسط Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent در سال های 1960 تا 1970 میلادی پایه گذاری شد. معمولا این کمپانی را به YSL می شناسند.

لورن طراحی مد را از 17 سالگی آغاز کرد. او با انگیزه و پشتکار بسیار مثال زدنی خود، توانست 4 سال بعد، در 21 سالگی، پس از فوت کریستین دیور، مدیر کمپانی دیور شود. او هنوز جوان بود که جنگ استقلال الجزایر شروع شد و با رفتن در ارتش پستش را در شرکت دیور از دست داد.
بعد از خدمات جنگی و نظامی، او به خاطر صدمات مدتی را نیز در بیمارستان سپری کرد. اما پس از بهبودی، شرکت خودش یعنی کمپانی ایو سن لورن را تاسیس کرد و  این شرکت به زودی به یکی از تاثیر گذار ترین و مهم ترین کمپانی های مد و فشن در جهان تبدیل شد.

شهرت محصولات ایو سن لورن، به خاطر شیک بودن و در عین حال راحتی استفاده و قابلیت استفاده ی روزانه شان است.
لورن در سال های کاری اش همواره طراح کالکشن اصلی کار های ایو سن لورن بود. بعد از بازنشستگی او افراد معروفی مثل Tom Ford و Alber Elbaz طراحی سری هایی را برای این کمپانی انجام دادند. ایو سن لورن در سال 2008 در گذشت.

اولین عطر برند ایو سن لورن، عطر Y for women بود که در سال 1964 روانه ی بازار شد. از معروف ترین عطر های این برند می توان به LA NUIT DE L’HOMME و KOROUS در ادکلن های مردانه و BLACK OPIUM و ELLE و Manifesto در عطر های زنانه این کمپانی اشاره کرد.

شما می توانید عطر های متنوع، جذاب و معروف برند ادکلن ایو سن لورن را در سری ها و کالکشن های مختلف آن، در فروشگاه اینترنتی عطر پاپریا مشاهده کنید.

قیمت اصلی 6,200,000تومان بود.قیمت فعلی 5,578,000تومان است.