دانهیل (dunhill)

نمایش 16 32 48

نمایش 1–16 از 60 نتیجه

عطر های دانهیل | عطر های برند dunhill

تلفظ صحیح : دانهیل
کشور : انگلیس
فعالیت اصلی : لوازم جانبی و زینتی
کمپانی مادر : Inter Parfums
موسس برند : Alfred Dunhill (آلفرد دانهیل)
سال تاسیس و شروع به کار : 1893
رنج قیمت عطر های دانهیل : ارزان (بسیار به صرفه)
سال طراحی اولین عطر کمپانی دانهیل : 1934

برند عطر dunhill، خانه ی طراحی انگلیسی ای است که به صورت تخصصی روی پوشاک، لوازم لوکس و زینتی مردانه کار می کند. برند دانهیل از وقتی تاسیس شد که آلفرد دانهیل 21 ساله، در سال 1893 اداره کسب و کار لوازم اسب سواری (سراجی) پدرش را به دست گرفت. در آن زمان صنعت اتومبیل به عنوان یک تکنولوژی جدید رونق گرفته بود و آلفرد دانهیل بیزنس پدرش را به فروشگاه لوازم جانبی خودرو تبدیل کرد. چیزی نگذشت که دانهیل به تولید بوق ها، چراغ ها و ساعت های داشبورد خاص برای اتومبیل و بعد از آن عینک، کت چرمی و سایر ملزومات رانندگان معروف شد.
در سال 1907 و بعد از آن 1910 آلفرد دانهیل، تغییر دیگری در کسب و کارش داد و مغازه ی تنباکو و کارخانه پیپ دانهیل را هم احداث کرد. بیزنس تنباکو سود بسیار زیادی برای آلفرد دانهیل به ارمغان آورد و مغازه های لوکس زیادی در نیویورک و پاریس با این برند بوجود آورد.
مدتی بعد فندک و سیگار دانهیل نیز به بازار عرضه شدند و شهرت جهانی کسب کردند. دانهیل اولین فندکی را ساخت که با یک دست روشن می شد.

برند عطر دانهیل اولین عطر خود را در سال 1934 وارد بازار کرد، عطری مردانه با نام دانهیل فور من که طرفداران زیادی پیدا کرد. همانطور که از ابتدا برند عطر dunhill، برندی کاملا مردانه بود و تخصصی برای مردان لوازم تولید می کرد همه ی عطر  و ادکلن هایی که دانهیل تا به امروز ساخته است نیز به جز یک عطر یعنی عطر DESIRE for a Woman، مردانه هستند.

شما می توانید عطر های متنوع، جذاب و معروف یرند ادکلن دانهیل را در سری ها و کالکشن های مختلف آن، در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن پاپریا مشاهده کنید.