رویه مرجوع کردن کالا

مشتری گرامی جهت اطمینان و اعتماد شما، تا 7 روز امکان بازگشت کالای خریداری شده وجود دارد.

قبل از هر اقدامی لطفا شرایط مرجوع کردن کالا را مطالعه بفرمائید :

در صورتی که مشکلی در سفارش شما وجود داشته باشد، لازم است ظرف مدت 24 ساعت موضوع را به کارشناسان پاپریا اطلاع دهید. (نحوه ارتباط با ما)

لطفا دقت نمایید با توجه به اینکه عطر و ادکلن یک کالای بهداشتی است و ماهیت خاصی دارد، طبق دستور العمل های وزرارت بهداشت، فقط کالاهایی که کاملا سالم و باز نشده باشند (حتی سلفون آنها) قابلیت مرجوعی دارند و هزینه ارسال و برگشت کالا و مالیات پرداخت نیز بر عهده مشتری است.

دقت فرمایید سایر مشکلاتی که امکان دارد از طرف کمپانی تولید کننده پدید آمده باشد، مانند خرابی والف و اسپری و .. به عهده پاپریا نیست. زیرا محصولات پلمپ است. در صورت درخواست عودت کالای باز شده لازم است موضوع را به پاپریا اطلاع دهید. در صورت موافقت پاپریا و کسر 30 درصد از بهای کالا، به علاوه هزینه رفت و برگشت پیک، محصول مرجوع می شود و در لیست محصولات اوتلت عطر پاپریا قرار می گیرد.

تسترها، اوت لت ها، سمپل ها، مینیاتوری ها، دست ریز ها و محصولات ویکتوریا سکرت به جهت نداشتن بسته بندی پلمپ قابلیت مرجوعی ندارند.

عطر پاپریا همواره آخرین محصول و یا نوع رایج آن در بازار را به فروش می رساند و مشتری نمی تواند درخواست سری قدیم یک کالا و یا ورژن نادر آن را داشته باشد، مگر آنکه در عنوان محصول درج شده باشد. توجه داشته باشید ممکن است تصاویر استفاده شده محصول با نسخه تولید شده برند تغییراتی جزئی داشته باشد. این تغییرات طی سالها در بسته بندی و ظاهر شیشه و رنگ توسط برند ها انجام می شود. چنین موردی شامل شرایط مرجوع کالا نخواهد بود. هر چند در مجموعه پاپریا همواره در تلاش هستیم تصاویر به روز و منطبق با محصول نهایی باشد.

توجه داشته باشید که ماندگاری و پخش بوی عطر ها بر اساس نوع رایحه و ساخت کاملاً متفاوت است. بنابر این ماندگاری و پخش بو هیچ ارتباطی با اصالت کالا ندارد.

توجه داشته باشید که تمام شرایط فوق بر اساس تضمین اصالت کالا توسط پاپریا است. اگر پس از خرید ثابت شود محصول اورجینال نیست، قطعاً و بدون معطلی و هزینه ی اضافه محصول مرجوع خواهد شد. بنابر این می توانید با خیالی آسوده خرید خود را تکمیل بفرمائید. تشخیص اصالت کالا بر عهده کارشناسان پاپریا و فروشندگان فروشگاه های معتبر است.

تماس با ما

همراه : ۰۹۱۲۸۳۳۸۵۳۳
تلفن : ۰۲۱۲۲۰۰۸۱۳۳

سبد خرید