دولچه اند گابانا (DOLCE & GABBANA)

نمایش 16 32 48

نمایش 1–16 از 86 نتیجه

تلفظ صحیح: دُلچه اند گابَ نا – دی اند جی
کشور: ایتالیا
فعالیت اصلی: مد و فشن
موسس برند: Domenico Dolce و Stefano Gabbana
سال تاسیس و شروع به کار: 1985
رنج قیمت عطر های دی اند جی: از متوسط رو به پایین (به صرفه) تا لوکس
اولین عطر کمپانی دلچه اند گابانا و سال طراحی آن: 1992
کمپانی والد: Procter & Gamble

برند عطر و ادکلن DOLCE & GABBANA، خانه طراحی مد و فشن لاکچری ای است که در سال 1985 توسط دومینکو دولچه و استفانو گابانا پایه گذاری شد و با لباس های خاص و جذابش خیلی زود تاثیر زیادی بر مخاطبان و دنیای مد و فشن گذاشت. دلچه اند گابانا خیلی زود به خاطر استقبال چهره های معروف مثل مدونا Madonna، مشهور شد. مدونا که در روزمره از پوشاک این برند استفاده می کرد، برای روی استیج به صورت خاص به دی اند جی سفارشات طراحی لباس می داد.

کمپانی Dolce&Gabbana در 2 کالکشن اصلی محصولات خود را ارائه می کند. یکی لاین دولچه اند گابانا که محصولات لوکس این برند با این عنوان تولید و توزیع می شود. و دیگری لاینی تحت عنوان دی اند جی، که برای محصولات معمولی تر و عادی تر این برند است. لوگوی D & G عموما روی همه ی کالا های این شرکت، قابل مشاهده می باشد.

دلچه اند گابانا، در سال 1992 با عطر Dolce & Gabbana for Women به بازار عطر و ادکلن قدم گذاشت و در طی سالیان، در این صنعت موفقیت های بسیار زیادی کسب کرد. تا آنجا که امروزه یکی از مشهور ترین و محبوب ترین برند های عطر و ادکلن در سراسر دنیا محسوب می شود.

شما می توانید عطر های متنوع، جذاب و معروف برند ادکلن DOLCE & GABBANA را در سری ها و کالکشن های مختلف آن، در سایت فروش اینترنتی عطر و ادکلن پاپریا مشاهده کنید.