عطر بولگاری آکوا دیوینا زنانه ادو تویلت Bvlgari Aqva Divina Eau De Toilette For Women 65ml

7,103,000تومان

موجود

حجم

65ml

جنسیت :

گروه های بویایی :

Floral Aquatic / گل دار دریایی

نوع عطر :

ادو تویلت (Eau De Toilette)

کشور برند :

سال معرفی :

2015 (۱۳۹۳-۱۳۹۴)

معرفی محصول

عطر بولگاری آکوا دیوینا زنانه ادو تویلت در ماه فوریه سال 2015 (شهریور 1394) وارد بازار جهانی شد. ادکلن بولگاری دیوینا زنانه ادوتویلت  را عطار مشهور Alberto Morillas طراحی و خلق کرد.

خرید ادکلن بولگاری آکوا دیوینا زنانه ، یکی از برترینهاست!

عطر Aqva Divina Bvlgari for women عبالاخره با ورود به بازار توسط سازنده ی زبر دست کمپانی بولگاری به انتظار ها پایان داد. Divina اولین عطر زنانه از سری محبوب و پرفروش Aqva هست. این مژده ای خوشحال کننده برای طرفداران آکوا محسوب می شود. این عطر از نقاشی مشهور تولد ونوس (venus birth) اثر Boticelli الهام میگیرد. این نقاشی در جهان با هدف و عنوان زنان پر انرژی و اغواگر شناخته می شود. بازی قدرت ها در این نقاشی بسیار مشهود هست. به همین علت اولین و پررنگ ترین حسی که از رایحه ی بولگاری اکوا دیونا لمس می کنید، قدرت خلق زنانه در جهان هست. هوشمندی و دلربایی بانویی با این رایحه ی گلدار غیر قابل کنترل خواهد بود.

رایحه ای تلفیقی و متعادل

نت غالب عطر آکوا دیوینا، نمک دریای موجود در ترکیباتش هست. همچنین در ترکیب این عطر عنصر زنجبیل و به نیز به چشم می خورند. ادغام روایح گرم و خنک، تعادلی بینظیر رقم خواهد زد. در این عطر زنانه عناصری مانند؛ موم عسل، نیلوفر آبی، نت های چوبی، عنبر و ترنج حضور دارند. روایحی که در این عطر احساس می کنید، تلخ و تند و شیرین خواهد بود. رایحه ای زنانه در عین حال خنک و دریایی به شما انرژی بسیار زیادی خواهد داد. این رایحه در خود امضای سری آکوا بولگاری را دارد. چهره ی عطر bvlgari divina، مدل مشهور Magdalena Frackowiak هست. این عطر توسط او تبلیغ می شود. ادکلن بولگاری آکوا دیوینا زنانه ادو پرفیوم را در روزهای تابستان استفاده کنید.

پاپریا به طرفداران برند بولگاری و علاقمند به عطر های لوکس و جذاب، با پخش بوی بالا خرید ادکلن اورجینال Bvlgari Aqva Divina را پیشنهاد می کند. این عطر اصل بویی جدید و استثنایی در خود دارد.

3.1/5 (7 نظر)
ویژگی های محصول
حجم

65ml

جنسیت :

طبع عطر :

تلخ, تند, شیرین

گروه های بویایی :

Floral Aquatic / گل دار دریایی

نت اولیه :

Bergamot (ترنج), Ginger (زنجبیل), Salt (نمک)

نت میانه :

MAGNOLIA (نیلوفر آبی), Quince (به)

نت پایه : توضیح نت پایه

Amber (عنبر), Beeswax (موم زنبور عسل), Woody Notes (نت های چوبی)

نوع عطر :

ادو تویلت (Eau De Toilette)

زمان استفاده :

فصل های سرد سال

کشور برند :

سال معرفی :

2015 (۱۳۹۳-۱۳۹۴)

رنگ ها :

سفید, قهوه ای, کرم, نقره ای