بادی اسپلش مانگو تمپتیشن ویکتوریا سکرت اورجینال Victoria's Secret Body Splash Mango Temptation 250ml

قیمت : 268,000تومان

بادی اسپلش مانگو تمپتیشن ویکتوریا سکرت زنانه ::  Victorias Secret Mango Temptation body splash for women

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: mango-temptation-body-splash-2017 دسته: برچسب:

بادی اسپلش مانگو تمپتیشن (Pure Seduction Victoria’s Secret) یکی از پرطرفدار ترین بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت محسوب می شود که رایحه ای شیرین و میوه ای دارد.
کلمه Temptation در زبان انگلیسی به معنای وسوسه بوده و Mango به معنای انبه می باشد. بنابراین مانگو تمپتیشن در اسم این بادی اسپلش حکایت از اغواگری خاص رایحه ی انبه در آن می کند.

توصیف رایحه بادی اسپلش مانگو تمپتیشن:

بادی اسپلش مانگو تمپتیشن سرشار از انبه و گل ختمی می باشد که در ترکیب با آلوئه ورا و بابونه قرار گرفته اند. این ترکیب به پوست شما طراوت و شادابی خاصی می‌بخشد و بعد از استحمام بدن شما را تا مدت زیادی خوش بو نگه می دارد.
وجود نت انبه، عموما در عطر ها رایحه ای جذاب، استوایی و مناسب افراد پر انرژی و تیپ های شخصیتی هیجانی ایجاد می کند.

بهترین موارد استفاده بادی اسپلش Mango Temptation:

بادی اسپلش مانگو تمپتیشن ویکتوریا سکرت، که بیشتر رویکرد میوه ای، استوایی دارد، بهترین کارایی را جهت استفاده در شهر های ساحلی و شرجی و بیشترین تناسب را با افراد خون گرم و زودجوش دارد. این بادی اسپلش، به خاطر نت های میوه ای از بیشترین تاثیر گذاری بین نمونه های بادی اسپلش ویکتوریا سکرت ، برخوردار است.
رایحه ی این بادی اسپلش، مانند زردش، سبک تر و میوه ای تر از سایر مدل های بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است و مخصوص استفاده در روز های آفتابی، در مناطق طبیعی مانند جنگل یا ساحل طراحی شده است.

بهترین فصل استفاده بادی اسپلش مانگو تمپتیشن:

با توجه به بوی لطیف، خنک و میوه ای بادی اسپلش Mango Temptation بهترین فصل استفاده آن تابستان است. هم چنین به خاطر قوت و ماندگاری و پخشی که این بادی اسپلش دارد، بهار و پاییز نیز ۲ فصل مناسب برای استفاده از آن محسوب می شوند.
با استفاده از بادی اسپلش مانگو تمپتیشن می توانید بعد از استحمام، در تمام روز های سال، حاله ای از شادابی، طراوت و بوی خوش را در تمام طول روز اطراف خود داشته باشید.

3/5 (2 نظر)

ویژگی های محصول

حجم عطر :

250ml

جنسیت :

طبع عطر :

شیرین, گرم

گروه های بویایی :

Floral Fruity / گل دار میوه ای

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…