عطر مهران مدیری (Mehran Modiri)

نمایش 16 32 48

در حال نمایش 4 نتیجه

مهران مدیری بازیگر، کارگردان و مجری خبرۀ ایرانی در زمستان 1399 برند خودش را معرفی کرد. او متولد فروردین سال ۱۳۴۶ است. این چهرۀ بنام ایرانی امروز با برند خودش جایگاه خاصی در دل ایرانیان باز کرده است. عطر مهران مدیری برند جدیدی از کمپانی سفیر است. سفیر عطرهای لیلا حاتمی را نیز به بازار عرضه کرده است. این کمپانی پیش از این عطرهای نوید محمد زاده ، هنرمند ایرانی، را نیز تولید کرده است.
خرید اینترنتی عطرهای زنانه و مردانه مهران مدیری
مهران مدیری با عرضۀ 2 ادکلن با نام های کلوز آپ و پلان از برندش رونمایی کرد. ادکلن‌های کلوزاپ و پلان در نسخۀ زنانه و مردانه تولید شده‌اند. این سلبریتی یکی از هنرمندان خوش پوش و ثروتمند ایرانیست. این چهرۀ محبوب را همه با کارها و خاطرات بسیار شیرین به یاد دارند. این هنرمند ایرانی بسیار به عطر و ادکلن علاقه‌مند است. همچنین طرفدار رایحه‌های خاص است. از چندی پیش ندای تولید عطری با نام مهران مدیری به گوش میرسید. طرفداران او میدانستند که اگر بنام او محصولی تولید شود، قطعا بسیار باکیفیت و خاص خواهد بود.

نخستین کلکسیون عطر مهران مدیری در اسفند 1399 معرفی شد. این کلکسیون را کمپانی عطر سفیر معرفی کرد. با عرضه و رونمایی از این ادکلن‌ها بی‌شک انتظار طرفدارانش به پایان رسیده بود. دو عطر زنانه و دو عطر مردانه ارائه شده است. صاحب این برند دربارۀ این عطرها گفته است: “آنها تلفیقی از فیلم و موسیقی هستند“. دو عنصری که به زندگی انسان ‌ها معنا بخشیدند. خاطراتی که در تلفیق فیلم و مومسیقی در ذهن انسان مینشینند زیبایی‌های زندگی را دو چندان میکنند.
کلوزاپ و پلان اینبار از دیدگاه تماشاگران
انتخاب نام های این ادکلن‌ها بسیار برازنده و مرتبط با شخصیت خردمند، دانا و باذکاوت مهران مدیری انجام شده است. کارهای مهران مدیری امضایی در خاطرات تلخ و شیرین ما ایرانی‌ها است. ما با تک تک کلوزآپ‌ها و پلان‌های فیلم‌ها و سریال‌های او خاطره داریم. حال او با رایحه‌های بسیار خاصی قدم در زندگی ما گذاشته است. هر 4 ادکلن اولیۀ این برند با حجم 100 میلی لیتری عرضه شده اند. همچنین برای تمامی فصول سال عطرهای کلوزاپ و پلان مدیری با شما همسفر خواهند بود.
چرا Plan؟ چرا Close Up؟
مدیری حتی در دنیای واقعی هم گذری به دانش کارگردانی و دنیای سینما زده است. کوچکترین جزء ساختمان فیزیکی و مادی فیلم یعنی پلان را نام یکی از عطرهایش گذاشته است تا در کوچکترین لحظات دنیای امروزی از مهران مدیری رایحه‌ای به یادگار بماند. ادکلن‌های پلان را نیز در دو نسخۀ مهران مدیری پلان مردانه و مهران مدیری پلان زنانه تولید کرده است. پلانی عاشقانه‌ای از لحظۀ وصال عاشق به معشوقش را تصور کنید. عطرهای زنانه و مردانه پلان شما را دعوت میکنند تا نفر سوم این شات عاشقانه باشید.

کلوزآپ ها در فیلم‌ها و عکس‌ها جزئییات ذاتی را نشان میدهند. شما برای درک درونیات هر فرد باید به عمق وجودی آن بنگرید. زمانی که یک سوژه را از فاصله نزدیک نشان دهید، یا ببینید هرگز چیزی از قلم نمی‌افتد. کلوزآپ دیگر نمیگذارد چیزی پوشیده و پنهان بماند. شما با کلوزاپ استادانه قدم در دنیای اطرافیانتان میگذارید. عطرهای کلوز اپ مهران مدیری در دو نسخۀ کلوز آپ مردانه و کلوز آپ زنانه تولید شده است. وقتش رسیده است تا کمی عمیق تر به دنیای پیرامونمان بنگریم، تا بتوانیم از نمایی نزدیک شاهد عشقی رویایی و فراموش شده باشیم. شما در دنیای کلوزاپ مضمون اول و آخر هستید.

امیدواریم از این تعامل میان دنیای خاطرات تصویری و خاطرات بویایی لذت ببرید. ادکلن‌های کلوزاپ و پلان مردانه دارای مایعی تیره رنگ هستند. عطرهای کلوز آپ و پلان زنانه با مایعی روشن تولید شده اند. شما میتوانید از اینجا صفحۀ اینستاگرام این برند را دنبال کنید : Mehran Modiri Perfume