چگونه و كجا از يک عطر استفاده كنيم؟

فکر ميكنم براى خيلى از ما این سوال پيش آمده است كه عطر را چگونه يا در چه منطقه اى از بدن اسپرى كنيم كه بيشترين ماندگارى و بالاترين پخش بو را داشته باشد.

بهترين مناطق بدن براى اسپرى كردن عطر، نقاطى هستند كه ضربان دارند، نقاطى كه شما ميتوانيد ضربان قلب خود را حس كنيد.

براى مثال ، بر روى گردن، پشت لاله گوش، روى مچ دست، روى آرنج دست و پشت زانو، اين نقاط بيشترين گرما را توليد ميكند و ضربان باعث مى شود عطر از روى پوست شما به هوا منتشر شود. اسپرى كردن عطر و راه رفتن، اسپرى كردن بر روى موها و وسط سينه هم راه هاى خوبى براى به جا گذاشتن بوى عطر در محيط است.

چند نكته كليدى را در هنگام استفاده از عطر بخاطر داشته باشيد :
عطر را بيش از حد در يک نقطه اسپرى نكنيد، فقط يک يا دو اسپرى عطر از فاصله ۱۰ الی ۲۰ سانتى از يک نقطه كافى است. بهترين زمان براى استفاده از عطر دقيقاً بعد از حمام است، زمانى كه پوست هيدراته است عطر ماندگارى بيشتر دارد. اگر پوست شما حساس است هيچ وقت عطر را بر پوست خود اسپرى نكنيد و حتماً بر روى لباس خود عطر بزنيد. با استفاده از لوشن ها و كرم هاى بدون بو بر روى پوست و‌ اسپرى كردن عطر بر روى آن ماندگارى عطر را افزايش دهيد.

عطر پاپریا به شما پیشنهاد می دهد عطر هاى خود را در محل سرد و خشک و دور از نور آفتاب نگهدارى كنيد تا از آسيب زدن به عطر و از بين رفتن بخشى از بوى آن جلوگيرى نمائید.

تماس با ما

همراه : ۰۹۱۲۸۳۳۸۵۳۳
تلفن : ۰۲۱۲۲۰۰۸۱۳۳

سبد خرید

تخفیف سمپل |

فروش ویژه تا 50% تخفیف

ساعت
دقیقه
ثانیه