عطر کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo)

نمایش 16 32 48

در حال نمایش 7 نتیجه

عطر کریستیانو رونالدو یک برند جدید عطر است که در سال 2015 خلق شده است. این برند متعلق به فوتبالیست مشهور پرتغالی، یعنی کریستیانو رونالدو است. در زیر مصاحبه وی در ارتباط با عطر لگسی را می خوانید :

مسئول مطبوعات : آیا فکر می کردید روزی چنین اقدامی انجام دهید؟

رونالدو : نه هرگز فکر انجام چنین کاری به ذهنم خطور نمی‌کرد. بیشتر شبیه به یک رویاست که در زندگی ام اتفاق افتاده است. در ۱۰ سال گذشته، کارهای بسیار زیادی را انجام دادم. اما شروع خط تولید عطر رونالدو لگاسی برای من باورنکردنی است؛ چرا که من هر روز از عطر استفاده می کنم. و این که عطر خودم را داشته باشم، برای من مثل یک رویاست.

تولید عطر کریستیانو رونالدو لگسی برای من بسیار خاصه و چیزی هست که همیشه رویای آن را داشتم. برای همین این کار بسیار عالی است؛ عطر CRISTIANO RONALDO LEGACY بویی باور نکردنی دارد و فکر می کنم که عطر خوبی باشد، من از این بابت بسیار خوشحال هستم.

مسئول مطبوعات : این کار و خط تولید ادکلن کریستیانو رونالدو، به فوتبالتان آسیبی وارد نمی کند؟

رونالدو : از نظر من این فعالیت هم بخشی از شغلم و در واقع بخشی از تجارتم به حساب می آید. من همیشه تلاش می کنم تا بهترین توانایی هایم را در درون زمین نشان دهم. بهترین بازی حرفه ای و بهترین فوتبالی را که می توانم ارائه کنم. اما این را هم می دانم که چیز های جالبی در طول زمان ایجاد می شود. بنابراین این اتفاق خوبی هست و آن را بخشی از شغلم می دانم.

قانون اول من بازی کردن فوتبال هست که اولویت من هم هست. بعد از آن این نوع فعالیت ها به نظرم خوب هست. چون این چیزی هستش که با آن ارتباط برقرار می کنم و آن را دوست دارم. چیزی که برای من بسیار خاص است.

این موضوع فقط محدود به عطر رونالدو نیست. پیراهن یا کفش وچیزهای دیگر را هم شامل می شود. و فکر میکنم که اتفاق خوبی است. گاهی اوقات وقت زیادی را از من می گیرد، اما کاری است که به آن علاقه دارم و مردم به خصوص هوادارانم هم به آن علاقه دارند.

مسئول مطبوعات : آیا از زندگی تان احساس رضایت می کنید؟

رونالدو : به نظرم بی انصافی هستش اگر بگویم که زندگی من و جایگاهی که  در حال حاضر در آن قرار دارم چیزی نیست که همیشه رویای آن را داشتم؛ نمیخواهم در مورد اینکه دلتنگ خرید کردن، باغ وحش رفتن با پسرم، رفتن به رستوران مک دانلدز یا یک رستوران معمولی با خانواده ام و یا رفتن به یک بار و یا حتی خیابان هستم شکایت کنم. چون بسیاری چیزهای مثبت در اختیار دارم و در کنارشون مواردی هم هستند که خوب نیستند.

معتقدم که شرایط خوب هست و از زندگی ام احساس خوبی دارم. در واقع ترجیح می دهم که بگم این زندگی هست که همیشه رویای آن را داشتم. به همین خاطر نمیخوام شکایت کنم چون هرچیزی که دارم بخشی از کارم محسوب می شود. همیشه آرزوی فوتبالیست شدن را داشتم. بعد از آن دیگر تبدیل شدن به یک قهرمان اجتناب ناپذیر است. مردم شما را میشناسند و دیگر نمی توانید یک شخص معمولی باشید. اما این شرایط خوب است و من از این بابت احساس خوبی دارم و زندگی ام را با این شرایط وفق می دهم.