7 تفاوت اصلی بادی اسپلش اورجینال ویکتوریا سکرت با فیک

به روز رسانی : شهریور 1402

در حال حاضر یکی از محبوب ترین خوشبو کننده های بدن برای خانم ها بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است. در بازار ایران نیز چندین سالی است که این محصول ارائه می شود و هواداران زیادی را به خود جذب کرده است. اما مشکل اصلی افراد تشخیص بادی اسپلش اصل از بادی اسپلش فیک است. ما پس از چند سال تجربه و تحقیق، تجربیات خودمان را با شما در میان می گذاریم تا شما نیز بتوانید به سادگی بادی اسپلش اصل ویکتوریا سکرت را با بادی اسپلش فیک ویکتوریا سکرت مقایسه کنید و بادی اسپلش اورجینال را تشخیص دهید. برای بررسی معیار های تشخیص بادی اسپلش یا همان بادی میست اصل و فیک ویکتوریا سکرت با پاپریا همراه باشید.

تفاوت اصلی بادی اسپلش اورجینال ویکتوریا سکرت با فیک

بله، نسخه های اورجینال و فیک همین قدر به هم نزدیک و شبیه هستند!

1. تفاوت در نی بادی اسپلش اورجینال و فیک

یکی از تفاوت های قدیمی بادی اسپلش اصل و فیک در نی آنها است. در نی بادی اسپلش فیک فنر پیداست اما در بادی اسپلش اصل فنر با پلاستیک سفید رنگی پوشیده شده است. البته توجه داشته باشید، اخیراً بادی اسپلش های فیک با فنر پوشیده شده هم پیدا می شود!

تفاوت بادی اسپلش اصل و فیک در نی

نباید در نی بادی اسپلش اورجینال فنر دیده شود.

دیگر در بادی اسپلش ها فنر دیده نمی شود.

دیگر در بادی اسپلش ها فنر دیده نمی شود.

2. تفاوت در نوشته VICTORIA’S SECRET روی درب بادی اسپلش

تفاوت دیگر بادی اسپلش اورجینال و غیر اصل در فونت نوشته روی درب این محصول است. همان طور که در تصویر پیداست نوشته ویکتوریا سکرت روی درب سمت راست با فونت اصلی این برند تفاوت دارد.

تفاوت در فونت نوشته ویکتوریا سکرت

نوشته ویکتوریا سکرت روی درب محصول باید دقیقاً مشابه نوشته روی محصول باشد.

در نسخه های جدید این مورد خیلی سخت قابل تشحیص است.

در نسخه های جدید این مورد خیلی سخت قابل تشحیص است.

3. کف کردن بادی اسپلش فیک موقع تکان دادن محصول

یکی دیگر از معیار های تشخیص بادی اسپلش اصل و فیک این است که اگر دو محصول را با هم تکان دهید، بادی میست فیک خیلی بیشتر از بادی میست اورجینال ویکتوریا سکرت کف می کند. این کف برای لحظات بیشتری باقی می ماند.

کف کردن بادی اسپلش فیک هنگام تکان دادن

بادی اسپلش اورجینال هنگام تکان دادن کف نمی کند.

نمونه تصویر از کف کردن نسخه غیر اصل

نمونه تصویر از کف کردن نسخه غیر اصل

4. تفاوت در درپوش و نازل اسپری کننده بادی اسپلش

شاید یکی از مهم ترین و خاص ترین تفاوت های بادی اسپلش اصل و فیک در درپوش فلزی و نازل اسپری کننده مایع بادی اسپلش باشد. خوب به تصویر توجه کنید. محصولی که در تصویر برای شما مشخص شده است اورجینال است و سایر موارد فیک هستند. نشانه بارز این تفاوت در هم سطح بودن قسمت نازل اسپری کننده است.

تفاوت در نازل اسپری کننده بادی اسپلش

محصول اورجینال در تصویر برای شما مشخص شده است.

نمونه جدید

به داخل درپوش نازل اسپری کننده هم توجه کنید!

5. تفاوت در برچسب مشکی رنگ روی بادی اسپلش اصل و فیک

برچسب مشکی رنگی بر روی محصول وجود دارد که نام برند ویکتوریا سکرت روی آن قرار گرفته است. در خوشبو کننده بدن اورجینال در مقابل نور نباید نی پشت آن پیدا باشد، اما در خوشبو کننده فیک، قسمت مشکی رنگ در مقابل نور شفاف دیده می شود. (این مورد در نسخه های قدیمی فقط بوده است و الان نیست.)

شفافیت لیبل مشکی رنگ روی بادی اسپلش

در محصول اورجینال، در مقابل نور همچنان قسمت مشکی رنگ مشکی و تیره دیده می شود.

6. تفاوت در داخل درب بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

یکی دیگر از تفاوت بادی اسپلش اصل و فیک در داخل درب آن نهفته است. وقتی شما داخل درب بادی اسپلش اصلی را نگاه می کنید، یک حفره ریز جهت عبور هوا قرار گرفته است. این حفره ریز در بادی اسپلش های فیک وجود ندارد. (هر چند اخیراً در نسخه های فیک هم سوراخ اضافه شده است.)

حفره ی داخل درب بادی اسپلش اورجینال

داخل درب بادی اسپلش اورجینال حفره ی ریزی قرار گرفته است.

7. تفاوت درب ها

دیگر تفاوت در اندازه، رنگ و نوشته روی درب است. در در تصویر درب اورجینال کوتاه تر است. رنگ غیر اورجینال خیلی زرد تر است. کیفیت هک نوشته روی درب های اورجینال بسیار بالاتر است.

تفاوت در کیفیت درب

تفاوت در کیفیت درب

تفاوت قیمت بادی اسپلش اصل و فیک

در حال حاضر قیمت بادی اسپلش های اصل چیزی حدود 2 تا 3 برابر قیمت بادی اسپلش های فیک است. در بازار بادی اسپلش های اصلی با قیمتی حدود 800 تا 1 میلیون و 600 هزار تومان ارائه می شود. قیمت بادی اسپلش های فیک چیزی در حدود 150 تا 600 هزار تومان است. متاسفانه شاهد این اتفاق هستیم که در برخی مراکز و وب سایت ها بادی اسپلش های فیک ، تحت عنوان بادی اسپلش اورجینال و به قیمت محصول اصلی فروخته می شود. قیمت این محصول در بازار های جهانی نیز 18 دلار یا 100 درهم است.

نمونه لیبل قیمت

قیمت بادی اسپلش اورجینال در دبی 100 درهم است. توجه داشته باشید نسخه های غیر اصل هم ممکن است لیبل بارکد و حتی قیمت داشته باشد.

این مقاله تماماً توسط مجموعه عطر پاپریا تهیه و تدوین شده است و انتشار آن با درج منبع بلامانع است. امیدواریم این مقاله به شما در خرید محصولی اورجینال کمک کند.

جهت بررسی و خرید بادی اسپلش اورجینال ویکتوریا سکرت به صفحه بادی اسپلش ویکتوریا سکرت پاپریا مراجعه نمائید.

تماس با ما

همراه : ۰۹۱۲۸۳۳۸۵۳۳
تلفن : ۰۲۱۲۲۰۰۸۱۳۳

سبد خرید

تخفیف سمپل |

فروش ویژه تا 50% تخفیف

ساعت
دقیقه
ثانیه