آتلیه کلون، کار عاشقانه پشت پرده ی یک برند عطر

آتلیه کلون یک داستان عاشقانه معطر است. بنیانگذاران آن، سیلوی گانتر و کریستوفر سرواسل، یک زوج هستند که یک رویا، یک اشتیاق و یک خانواده جوان را با ما اشتراک می گذارند.

درباره ی آتلیه کلون (کلن)

آتلیه کلون Atelier Cologne

برند Atelier Cologne  که در سال 2009 تأسیس شد و اولین شرکتی است که تمام عطر هایش را با الهام از افسانه ساخته است. بنیانگذاران برند آتلیه کلن، سیلوی گانتر و کریستوفر سرواسل می باشند. این دو شخص خوش فکر، یک خانواده جدید عطر با نام “عطر مطلق” به دنیا آوردند. در این خانه ی عطرسازی، برای اولین بار، مرکبات با گرانترین مواد اولیه طبیعی آمیخته می شوند و قدرت پایدار استثنایی برای عطر های کاملا متعادل خلق می کند. هر یک از عطرهای برند آتلیه کولون، داستان احساسات ارزشمند و خاطرات قدرتمندی را برای شما تدایی می کند. نظیر Orange Sanguine که یک صبحانه عاشقانه را در یک ساحل زیبا در یک صبح زیبای بهاری روایت می کند.

داستان جالب برند آتیه کلون را حتما بخوانید

سیلوی گانتر به دنبال کار می گشت و داستان از یک مصاحبه شغلی در یک جای دور از انتظار آغاز شد. خانمی که در آن طرف میز نشسته بود و مسئول گزینش بود از سیلوی پرسید که در مدت پنج سال خودش را چگونه می بیند. “من در مورد رویای خودم در زندگی، که ایجاد مارک عطر شخصی برای خودم بود، به او گفتم. و همان موقع بود که با خودم گفتم، “چیکار میکنم ، دیوانه شدم؟” اگر به او از رویای احمقانه ام بگویم، هرگز نمی توانم این کار را بدست آورم! اما برخلاف پیش بینی سیلوی، زن پشت میز به سیلوی گفت: “وای! چه ایده ی بزرگی.’ بنابراین برای یک همکاری بزرگ دعوت شدم. ما با هم شروع به کار کردیم، از آن لذت بردیم – تا جایی که ازدواج کردیم! و در واقع، قبل از ازدواج، تصمیم گرفتیم که یک کودک و یک هدف مشترک با هم داشته باشیم و اولین نوزاد ما آتلیه کلن بود.  بعد از خلق آن، ما یک نوزاد واقعی داشتیم ! همانطور که سیلوی گفته است آن ها برای تولید و طراحی هر عطر اساساً به اصل ایده شان نگاه می کند، که یک فرمول مرکبات است. آن ها از بهترین مرکبات استفاده می کنند، که بر روی پوست بسیار ماندگار می شود. عطر های آتلیه کولون غلظت بسیار زیادی نیز دارند. از این رو پایداری زیادی دارند. ادو پرفیومی که کیفیتی کاملا تازه دارد.

موسیس برند atelier cologne

گانتر و سیلوی تصمیم گرفتند با عطرساز های خاص کار کنند : رالف شوویگر، ژروم اپینته، سیسیل کراکوور. هر عطر احساسات و خاطرات قدرتمند را با هم می دوزد و شما را در خود غرق می کند. این عطرساز ها این توانایی را دارند که عطر را از درون یک عکس بیرون بیاورند.

کلن یک عطر عاطفی است

نخستین ادکلن، 300 سال پیش توسط عطرساز ایتالیایی مستقر در شهر آلمانی کلن ایجاد شد.  او اهل ایتالیا بود و می خواست درست زمانی که در خانه اش در آلمان نشسته بوی ایتالیا را استشمام کند. بنابراین او مواد اولیه بسیاری را از وطن خود را تهیه کرد و عطری با رایحه ی بسیار تازه که یادآور زادگاه و خانه اش در ایتالیا بود را خلق کرد. امروزه، افراد عطر را برای رایحه آن انتخاب می کنند، اما گاهی اوقات هم برای داستان موجود در پشت صحنه ی خلق آن

گانتر می گوید: “کلن یک عطر عاطفی است. درست همانطور که آتلیه کلن به عنوان یک داستان عاشقانه آغاز شد، هر ادکلن سرواسل و گانتر با یک داستان شروع می شوند. گانتر می گوید: وقتی با مواد تشکیل دهنده ی عطرها کار می کنید، تصمیم گیری در مورد فرمول نهایی بسیار دشوار است. بنابراین، ما از ابتدا درست تصمیم گرفتیم که داستانی بنویسیم، و دقیقاً تصور کنیم که کدام رایحه را می خواهیم و سپس ما این ایده را داشتیم که داستان عطر را در پشت بطری بنویسیم تا همه بتوانند آن را بخوانند. او می گوید: امروزه، مشتریان عطر را برای رایحه آن انتخاب می کنند، اما گاهی اوقات هم برای داستان موجود در پشت صحنه ی خلق آن.”  برای مثال، برگاموت سولیل نیز، یکی از عطرهای مجموعه اول آتلیه کلن، با الهام از داستان گروهی از جوانان است که در یک فولکس واگن کامبی به اروپا سفر کرده اند و ساعاتی پر از حس و حال خوب را میگذرانند. جوان ها عاشق این عطر هستند.

عطر برگاموت سولیل آتلیه کلون

یک ادکلن صمیمیت سنج

این مجموعه ی عطر نقدهای عجیب و غریبی داشت. زنان آمریکایی خیلی خوب واکنش نشان دادند. مانند ،” وای ، این فوق العاده است. من هرگز چیزی مثل این بو نکردم. و این کاملاً نحوه نگاه کردن به ادکلن را تغییر داد”. سرواسل می گوید این عطر نه بسیار سبک است نه خیلی قوی، در حقیقت این عطر یک ادکلن صمیمیت سنج است. “ فقط وقتی به اندازه کافی نزدیکتان هستند این عطر را استشمام می کنند!

و این راه ادامه دارد

سرواسل و گانتر بر اساس تجربیات خود و افراد اطراف خود دائماً در حال روایت داستان هستند. آتلیه کلن در اروپا، آمریکا و آسیا به سرعت در حال پیشرفت است. اما جستجوی گانتر برای الهام گرفتن از طبیعت و اطرافش هرگز متوقف نمی شود. او هنگام ناهار در هنگ کنگ، از همراهان خود می پرسد: “اخیراً چه چیزی دیدید که واقعاً به شما الهام گرفته بخشیده است؟” آنها از سفرهایشان، از کتابهایی که خوانده اند، درباره نوع جدیدی از غذایی که خورده اند، از دوستانی که ملاقات کرده اند صحبت می کنند. داستان ها را گره می زند جزئیات را خلق می کند و یک داستان عطر ارائه می دهد و بعد از مدتی رایحه ی آن داستان خلق می شود.

یکی از فروشگاه های اتلیه کلن

حتماً به صفحه عطر آتلیه کلون میسترال بچولی در سایت پاپریا سر بزنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی این برند مراجعه کنید : Atelier Cologne

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *