نمایشگاه خیریه بازارچه آرارات در سال 1398 برگزار نمی شود.

نمایشگاه آرارات امسال برگزار نمی شود.نمایشگاه آرارات امسال برگزار نمی شود! قرار بود امسال نیز همچون سال های گذشته بازارچه خیریه آرارات که هر سال به مناسبت سال نو میلادی برگزار می شد، برگزار شود. ما هم در فروشگاه اینترنتی عطر پاپریا تمام تدراکات لازم بر حضور پر رنگ در نمایشگاه آرارات را برای چهارمین سال پیاپی دیده بودید. اما به دلیل عدم صدور مجوز لازم برای برگزاری، نمایشگاه کریسمس تهران در مجموعه ورزشی آرارات امسال یعنی سال 1398 (سال نو میلادی 2020) برگزار نشد. قرار بود این نمایشگاه در روز های 21 و 22 آذر ماه برقرار باشد.

یکی از پر فروش ترین محصولات مجموعه پاپریا در باشگاه آرارات هر سال، بادی اسپلش ویکتوریا سکرت، لوسیون بدن ویکتوریا سکرت و عطر ویکتوریا سکرت می باشد.

سومین حضور عطر پاپریا در نمایشگاه خیریه آرارات

نمایشگاه خیریه آرارات، عطر پاپریا

دوستان پاپريايی عزيز ، امسال هم مانند سنوات گذشته ، برای سومين سال پياپی اين افتخار را داريم تا به صورت حضوری در نمايشگاه خيريه ی آرارات كه به مناسبت كريسمس برگزار می شود، با هم ديدار تازه كنيم.
پاپريا در نمايشگاه خيريه آرارات ، گلچينی از بهترين عطرهای اورجينال خود را به نمايش می گذارد.
فرصت بوييدن اين عطرها در كنارهم ، قطعا تجربه خاطره انگيزی برای دوستداران عطر خواهد بود.
به همین خاطر ، از شما عزیزان ، دعوت به عمل می آوریم تا در روزهای ٥ شنبه و جمعه ، ٢٢ و ٢٣ آذرماه ١٣٩٧ ،  از ساعت ١٠ صبح تا ١٠ شب ، از غرفه  پاپريا در مجموعه ورزشی آرارات تهران دیدن نمائید.

آدرس مجموعه ورزشی آرارات تهران :
میدان ونک – خیابان ونک – خیابان آرارات – باشگاه فرهنگی ورزشی آرارت

شماره تماس:
09128338533

 

شرکت در نمایشگاه خیریه آرارات به مناسب کریسمس، آذر 96

با آغاز فصل زمستان و جشن های ملی و مذهبی گوناگون. نمایشگاه خیریه ای به مناسبت کریسمس توسط عزیزان ارامنه تهران هر ساله برگزار می شود. که هدف آن کمک به مستمندان ارامنه در ایران است. در این نمایشگاه که بیشتر هموطنان ارمنی در آن شرکت می کنند. غرفه های متعددی برای فروش انواع محصولات وجود دارد. برای دومین سال فروشگاه اینترنتی پاپریا هم در این نمایشگاه شرکت کرده است. این نمایشگاه فرصت خوبی است هم برای دیدرا مشتریان و دوستان خوبمان که به دلیل فروش اینترنتی نمی توانستیم از نزدیک با آنان ملاقات کنیم. و هم برای تست عطرهایی که مشتریان ما فرصت تست آنان را نداشتند. در این نمایشگاه گلچینی از بهترین و محبوب ترین عطرهای پاپریا به دوستان عزیزمان قابل تهیه است.

بازارچه خیریه آرارات - سال 96

در ضمن حضور در این نمایشگاه مختص هموطنان ارامنه نیست و همه دوستان و عزیزان می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.

این نمایشگاه در روز های پنج شنبه و جمعه در تاریخ 23 و 24 آذر ماه 96 واقع در تهران، بزرگراه کردستان، خ آرارات، باشگاه ورزشی آرارات برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09128338533 تماس حاصل فرمایید.

 

نمایشگاه خیریه آرارات سال 1397