معرفی محصول

عطر آمواج هانر 43 زنانه ادو پرفیوم در سال 2021 تولید و به جهان عرضه شد. ادکلن آمواژ هانر 43 زنانه ادوپرفیوم را عطار نام آشنا  Alexandra Carlin طراحی و خلق کرد.

خرید ادکلن آمواج هانر 43 زنانه ، در ستایش دنیای زنانگی

عطر آمواج هانر 43 زنانه ( آمواژ آنر 43 وومن ) ادو پرفیومعطر Amouage Honour 43 Woman برای هر بانویی با روحیاتی زنانه بسیار مناسب هست. این عطر زنانه در ادامه سری محبوب زنانه و مردانه به بازار آمد. آغازگر این سری برای بانوان ادکلن آمواژ هانر زنانه است. این عطر زنانه پس از موفقیت های نسخه ی پیشینش به بازار آمد و به دلیل استقبال بینظیر بانوان این سری ادامه یافت. هانر 43 زنانه به همراه جفتش، ادکلن آمواژ هانر 43 مردانه به دنیا عرضه شد. این ادوپرفیوم زنانه همانند ادیشن قبلی در ستایش نمایش دلربای مادام باترفلای به جهان قدم گذاشت. اینبار این رایحه گلدار و گیراتر تعریف شد تا درخشش آن را بیشتر احساس کنید. عطر آمواژ آنر وومن چهل و سه اصیل و کامل طراحی شد تا به شما احساس خوشایندی القا کند.

رایحه ای ماندگار از دشتی پر گل

ادکلن آمواژ آنر 43 وومن با رایحه ای گلدار و لطیف شما را جذاب و شیداگر نمایان میکند. این عطر زنانه در ستایش دنیای زنانگی شما تولید شد. در این ادوپرفیوم گل ها نقش های بسیار جذابی را ایفا می کنند. شما با استشمام رایحه ی آمواژ آنر 43 وومن در دنیایی از لطافت و جذابیت قدم خواهید زد. همان ابتدا که این رایحه را استشمام میکنید، درخشش برگ ریوند چینی، فلفل سیاه و گشنیز را احساس خواهید کرد. همچنین به قلب هانر 43 زنانه که سر بزنید، بوی گلهای مریم، یاسمن، شعمدانی و زنبق وحشی را احساس میکنید. در انتها هم روایح چوب صندل، خس خس، گل لادن، چرم، اپروکسن و کندر فضای اطرافتان را پر میکنند. ادکلن آمواج هانر 43 زنانه ادو پرفیوم را در فصول سرد سال با عزت نفس بالایی بزنید!

ادکلن اورجینال Amouage Honour 43 زنانه را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی پاپریا خریداری کنید. پاپریا عطر اصل محبوبتان را با بهترین قیمت ارائه میکند.

4/5 (4 نظر)
ویژگی های محصول
حجم عطر :

100ml

جنسیت :

طبع عطر :

شیرین, گرم

گروه های بویایی :

Floral / گلدار

نت اولیه :
برگ ریواس
گشنیز
فلفل
نت میانه :
شاه درخت
یاسمن
زنبق وحشی
گل مریم
نت پایه :
گل لادن
چرم
کندر
اوپوپوناکس
چوب صندل
خس خس
نوع عطر :

ادو پرفیوم (Eau De Parfum)

کشور برند :

رنگ ها :
سفید
سال معرفی :

2021